Laura Siegel: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 290: Line 290:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="21"|2018
| rowspan="20"|2018
|The Empress
|Contemporary
|Kylie Carlson<br />Halia Hauer<br />Kylie Kiecker<br />Reily Werness<br />Skylar Wishcop<br />Audrey Wrobel
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Recollected
| rowspan="2"|Recollected
| rowspan="2"|Pointe
| rowspan="2"|Pointe
Line 383: Line 377:
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Petite/Junior Mega Lines
|1<sup>st</sup> in Petite/Junior Mega Lines
|-style="text-align: center; "
|2018-9
|The Empress
|Contemporary
|Kylie Carlson<br />Halia Hauer<br />Kylie Kiecker<br />Reily Werness<br />Skylar Wishcop<br />Audrey Wrobel
|Hall of Fame (Orlando)
|
|}
|}