Lauren Devaul: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 33: Line 33:
|
|
|KAR (Dallas)
|KAR (Dallas)
|2<sup>nd</sup> in Secondary Solos
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos
|-style="text-align:center;"
|-style="text-align:center;"
|2016
|2016
Line 42: Line 42:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-style="text-align:center;"
|-style="text-align:center;"
| rowspan="3" colspan="1"|2017
| colspan="1" rowspan="4" |2017
|Raven
|Raven
|
|
|
|
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe
|
|-
|Reverence
|
|[[Alexa Moffett]]
|
|
|
|-style="text-align:center;"
|-style="text-align:center;"
Line 58: Line 64:
|
|
|-style="text-align:center;"
|-style="text-align:center;"
| rowspan="14"|2018
| rowspan="6" |2018
| rowspan="2" colspan="1"|Drowning Shadows
| rowspan="2" colspan="1"|Drowning Shadows
| rowspan="2" colspan="1"|
| rowspan="2" colspan="1"|
Line 83: Line 89:
|
|
|-style="text-align:center;"
|-style="text-align:center;"
| rowspan="8" |2018-9
| rowspan="8" colspan="1"|Everything Must Change
| rowspan="8" colspan="1"|Everything Must Change
| rowspan="8" colspan="1"|Contemporary
| rowspan="8" colspan="1"|Contemporary