Lexine Cantoria: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2010
| rowspan="3" |2010
| rowspan="2" |Refuse
| rowspan="3" |Refuse
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Mandy Rogers
|KAR (Ontario)
|KAR (Ontario)
|2<sup>nd</sup> in Secondary 8 & Under Solos
|2<sup>nd</sup> in Secondary 8 & Under Solos
Line 39: Line 39:
|Starpower
|Starpower
|
|
|-
|Starpower Nationals (Las Vegas)
|7<sup>th</sup> in 8 & Under Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2011
| rowspan="2" |2011