Libby Haye: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Shake Your Tail Feathers | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Maclean Frey | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |In the Night | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Maclean Frey | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles) | | style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | |- | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Freakum Dress | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |MOVE | |||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos | ||