Lillian Grace Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Dance Showcase USA | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Incomplete | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Loren Sparks | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Maddy Crisp | |||
| style="text-align: center; " |Encore (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum<br />1<sup>st</sup> in Junior Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum Plus<br />1<sup>st</sup> in Junior Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Wanna Be Startin' Somethin' | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Loren Sparks | |||
| style="text-align: center; " |Makenna Morton | |||
| style="text-align: center; " |Dance Showcase USA | | style="text-align: center; " |Dance Showcase USA | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||