Lillian Grace Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 156: | Line 156: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |1000 Years | | rowspan="2" style="text-align: center; " |1000 Years | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |Loren Sparks | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Loren Sparks | ||
| style="text-align: center; " |Makenna Morton<br />Camden Gardiner | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Makenna Morton<br />Camden Gardiner | ||
| style="text-align: center; " |Encore | | style="text-align: center; " |Encore | ||
| style="text-align: center; " |Platinum<br />1<sup>st</sup> in Junior Trios | | style="text-align: center; " |Platinum<br />1<sup>st</sup> in Junior Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Elite Top First | |||
|} | |} | ||