Lillian Grace Edwards: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 70: Line 70:
| style="text-align: center; " |Elite Top First<br />3<sup>rd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |Elite Top First<br />3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |True Colors
| rowspan="2" style="text-align: center; " |True Colors
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
Line 99: Line 99:
| style="text-align: center; " |Encore (OKC)
| style="text-align: center; " |Encore (OKC)
| style="text-align: center; " |Platinum
| style="text-align: center; " |Platinum
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}