Lilliana Martinez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
|Starpower (Fresno) | |Starpower (Fresno) | ||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Duets/Trios | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|2020 | |||
|Brother | |||
| | |||
|[[Peyton Coberly]] | |||
|Rainbow (Burbank) | |||
|1<sup>st</sup> in Rising Starz 12-14 Duets/Trios | |||
|} | |} | ||