Lindsey Stobbs: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2016 | |||
|Game Over | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Evelyn Aguilar<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Hope Gronke]]<br />Sam McWilliams<br />[[Skyler Pimentel]]<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Ruben Torres | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Days | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Mackenzie Estep<br />Kendall Martin<br />Isabel Roshak<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Madison Tiderman<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|In Love with a Monster | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Evelyn Aguilar<br />Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Hope Gronke]]<br />Aspen Hookie<br />Kendall Martin<br />Sam McWilliams<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Gabriella Vultaggio | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Respect | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />Mackenzie Estep<br />[[Hope Gronke]]<br />Kendall Martin<br />Isabel Roshak<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spell | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Evelyn Aguilar<br />Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Grace Clement<br />Amaiya De La Rosa<br />Mackenzie Estep<br />Kinzee Grenfell<br />[[Hope Gronke]]<br />Madelyn Harmon<br />Aspen Hookie<br />Kendall Martin<br />Sam McWilliams<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Madison Tiderman<br />Sofia Torres<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio<br />Mylie Winters | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="16"|2019 | | rowspan="16"|2019 | ||