Macie Blacklidge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 468: | Line 468: | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Grace Gerig<br />Macie Harris<br />Camryn Mandelbaum<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Maya Palmer<br />Kendall Wright | | rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Grace Gerig<br />Macie Harris<br />Camryn Mandelbaum<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Maya Palmer<br />Kendall Wright | ||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Blow | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Grace Emery<br />Grace Gerig<br />Ava Geske<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />Macie Harris<br />Haley Hedgecock<br />Lily Jones<br />Jenna Kryder<br />Lauren Liali<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Maya Palmer<br />Avery Puno<br />Kendall Wright | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Open Arms | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Grace Emery<br />Grace Gerig<br />Ava Geske<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />Macie Harris<br />Haley Hedgecock<br />Lily Jones<br />Jenna Kryder<br />Lauren Liali<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Maya Palmer<br />Avery Puno<br />Kendall Wright | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Funk Da-Fied | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Kaitlyn Brkaric<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Grace Gerig<br />Macie Harris<br />Lauren Hudson<br />Lauren Liali<br />Camryn Mandelbaum<br />Aviana McClish<br />Kacey Mejias-Thompson<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Jacqueline Noel<br />Emma Nolan<br />Maya Palmer<br />Sarah Schildmeyer<br />Kendall Wright | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |Hall of Fame (St. Louis) | ||
| | | | ||