Macie Blacklidge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 428: Line 428:
|1<sup>st</sup> in Junior Mega Lines<br />Apogee Award
|1<sup>st</sup> in Junior Mega Lines<br />Apogee Award
|-
|-
| rowspan="30" |2017
| rowspan="26" |2017
| rowspan="2" |All I Gave
| rowspan="2" |All I Gave
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 450: Line 450:
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Lanae Davis<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />Haley Hedgecock<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Erin Monnier<br />Avery Puno
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Lanae Davis<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />Haley Hedgecock<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Erin Monnier<br />Avery Puno
|Hall of Fame (St. Louis)
|
|-
|Hall of Fame (Traverse City)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (St. Louis)
|
|-
|Hall of Fame (Traverse City)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (St. Louis)
|Hall of Fame (St. Louis)
|
|