Madeline Loope: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 84: Line 84:
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="9" |2021
| rowspan="2" |Crave You
| rowspan="2" |Crave You
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 93: Line 93:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Workers of Art
| rowspan="6" |Workers of Art
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|
|-
|24/7 (Orlando)
|
|-
|Radix (Orlando)
|
|-
|Jump (Orlando)
|
|
|-
|-
Line 106: Line 115:
|A Lie
|A Lie
|
|
|The Dancers Awards (Orlando)
|The Dancer Awards (Orlando)
|
|
|}
|}