Madeline Loope: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
|2015 | |2015 | ||
| | |Love & Love Loss | ||
| | | | ||
|Sarah Schultz<br />Victoria Bortner<br />Rachel McCafferty<br />Reese O'Brien<br />Savannah Payne<br />Dominique Sterling<br />Jessica White<br />Lindsey Wedgeworth<br />Brooke Stamey<br />Morgan Davis<br />Livia DiCeglie<br />Max Sterling<br />Natalia Wazio<br />Savannah Jewett<br />[[Maddi Loope|Madeline Loope]]<br />Emory Sutherland<br />Mackenzie Miller<br />Dani Dannunzio<br />Molly Dente<br />Kylie Sutherland<br />Julia Carr<br />Sarah Sullivan<br />[[Madi Kai|Madi Kai Treger]]<br />Maverick Priest<br />Auna Ferro<br />Chloe Folce<br />Samantha Schultz | |Sarah Schultz<br />Victoria Bortner<br />Rachel McCafferty<br />Reese O'Brien<br />Savannah Payne<br />Dominique Sterling<br />Jessica White<br />Lindsey Wedgeworth<br />Brooke Stamey<br />Morgan Davis<br />Livia DiCeglie<br />Max Sterling<br />Natalia Wazio<br />Savannah Jewett<br />[[Maddi Loope|Madeline Loope]]<br />Emory Sutherland<br />Mackenzie Miller<br />Dani Dannunzio<br />Molly Dente<br />Kylie Sutherland<br />Julia Carr<br />Sarah Sullivan<br />[[Madi Kai|Madi Kai Treger]]<br />Maverick Priest<br />Auna Ferro<br />Chloe Folce<br />Samantha Schultz | ||
|Showstopper (Lakeland) | |Showstopper (Lakeland) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Production Lines<br />Double Platinum | |4<sup>th</sup> in Teen Production Lines<br />Double Platinum | ||
|- | |||
|2016 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||