Maddie Stone: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 157: Line 157:
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="3"|2019
| rowspan="2"|Recovering
| rowspan="3"|Recovering
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="3"|Lyrical
| rowspan="2"|[[Berlynn Gonzalez]]
| rowspan="3"|[[Berlynn Gonzalez]]
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|MOVE
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)