Maddie Stone: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 157: | Line 157: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Recovering | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Berlynn Gonzalez]] | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|MOVE | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||