Maddie Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 177: | Line 177: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Why'd Did You Have to Go | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Audrey Stone]] | ||
|Dance Xperience (Long Beach) | |Dance Xperience (Long Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />Gold | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||