Maddie Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 166: | Line 166: | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |9<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Starpower | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|NUVO | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Winner Takes it All | |||
| | |||
| | |||
|KAR Virtual | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|KAR (Los Angeles) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||