Maddie Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 141: Line 141:
|Charity Photogenic Winner
|Charity Photogenic Winner
|-
|-
| rowspan="13" |2020
| rowspan="15" |2020
| rowspan="6" |Water Me
| rowspan="6" |Water Me
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
Line 163: Line 163:
|
|
|-  
|-  
| rowspan="7" |Winner Takes it All
| rowspan="9" |Winner Takes it All
| rowspan="7" |Lyrical
| rowspan="9" |Lyrical
| rowspan="7" |Aviana Sanchez
| rowspan="9" |Aviana Sanchez
|KAR Virtual
|KAR Virtual
|4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos<br />Elite Top First
|4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos<br />Elite Top First
Line 182: Line 182:
|-  
|-  
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|
|-
|WCE (San Diego)
|
|-
|WCE (San Diego)
|
|
|-  
|-  
|WCE
|WCE (San Diego)
|
|
|-
|-