Madelynn Bourgoing: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 290: | Line 290: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|2016 | |||
|Trapped | |||
|Contemporary | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Taylor Danciger<br />Cameron Massicotte<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti<br />Isabella Ramirez | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Stop! | |||
|Jazz | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Taylor Danciger<br />Cameron Massicotte<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti<br />Isabella Ramirez | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Hallelujah | |||
|Lyrical | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Taylor Danciger<br />Cameron Massicotte<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|The Flock | |||
|Acro | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Taylor Danciger<br />Savannah Foster<br />Cameron Massicotte<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti<br />Isabella Ramirez<br />Jennifer Theobald | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Paparazzi | |||
|Jazz | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Taylor Danciger<br />Cameron Massicotte<br />Jordan Mikus<br />Jadyn Mize<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti<br />Isabella Ramirez<br />Hayley Vanwagner<br />Hayes Young | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Dear Future Generations | |||
|Contemporary | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Vanessa DeSimone<br />Cameron Gunn<br />Kacie Lavender<br />Cameron Massicotte<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti<br />Jennifer Theobald | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Guardians | |||
|Contemporary | |||
|Caroline Babin<br />Madelynn Bourgoing<br />Alyssa Criswell<br />Taylor Danciger<br />Vanessa DeSimone<br />Savannah Foster<br />Victoria Grove<br />Cameron Massicotte<br />Jordan Mikus<br />Jadyn Mize<br />Charlotte Mozingo<br />Annalise Pisciotti<br />Kaylee Quintana<br />Isabella Ramirez<br />Rachel Riccardo<br />Hayes Young | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="20" |2018 | | rowspan="20" |2018 | ||