Madelynn Bourgoing: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 139: Line 139:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="12"|2019
| rowspan="14" |2019
| rowspan="5"|Hush
| rowspan="6" |Hush
| rowspan="5"|Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5"|Ashley Massicotte
| rowspan="6" |Ashley Massicotte
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Tampa)
|Showstopper (Orlando)
|
|-
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 167: Line 170:
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Tampa)
|Showbiz (Lakeland)
|Best Costume
|Best Costume
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 173: Line 176:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Swamp
| rowspan="4" |Swamp
| rowspan="3"|Open
| rowspan="4" |Open
| rowspan="3"|Ashley Massicotte
| rowspan="4" |Ashley Massicotte
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-
|Showbiz (Tampa)
|Showstopper (Orlando)
|
|- style="text-align: center; "
|Showbiz (Lakeland)
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 190: Line 196:
| rowspan="3"|Ashley Grimes
| rowspan="3"|Ashley Grimes
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />On the Edge
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Radix (Tampa)
|Radix (Tampa)