Madelynn Bourgoing: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 519: | Line 519: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" |2019 | ||
| rowspan="2" |Cola | | rowspan="2" |Cola | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn | | rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />Annie Mckell<br />Kaylee Quintana<br />Noelle Strong<br />Ryann Weaver<br />Zoe Zacahrias | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inner Demons | |||
|Open | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />Olivia Gray<br />Cameron Massicotte<br />Madison Mclaughlin<br />Ellianna Valkenburg<br />Hayley Vanwagner<br />Ava Weissman | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Burn the Red | |||
|Open | |||
|Madelynn Bourgoing<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />Olivia Gray<br />Aubrey Knust<br />Cameron Massicotte<br />Madison Mclaughlin<br />Josie O'Brien<br />Allie Ragano<br />Ellianna Valkenburg<br />Ava Weissman | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||