Madison Haschak: Difference between revisions
imported>Random1132 mNo edit summary |
imported>KSwani |
||
| Line 151: | Line 151: | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz | | style="text-align: center; " |Showbiz | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
|2018 | |||
|The Way You Make Me Feel | |||
|Jazz | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||