Madison Haschak: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2007 | |||
| style="text-align: center; " |Pull Shapes | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR (San Diego) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 8 & Under Primary Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2008 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2008 | ||