Mady Lamb: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2014 | |||
| rowspan="4" |That Don't Impress Me | |||
| rowspan="4" | | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|StarQuest (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2015 | |||
| rowspan="2" |Look at Me | |||
| rowspan="2" | | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2016 | |||
| rowspan="3" |Firework | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Pleasure Principle | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2018 | |||
| rowspan="3" |Nasty Boys | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |I'm Going Down | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2019 | |||
| rowspan="3" |Ocean Eyes | |||
| rowspan="3" |Open | |||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="3" |Seven Nation Army | ||
| | | rowspan="3" |Jazz | ||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |2022 | ||
| | | rowspan="4" |Trust in Me | ||
| | | rowspan="4" |Open | ||
| | |StarQuest (Raleigh) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |StarQuest (French Lick) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 106: | Line 148: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2016 | |||
| rowspan="3" |Who Do You Think You Are | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Olivia Fincannon<br />Brianna Fincannon | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showstopper (Indianapolis) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Detroit) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 131: | Line 172: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="10" |2014 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Olivia Fincannon<br />Brianna Fincannon<br />Adele Megaro | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Olivia Fincannon<br />Brianna Fincannon<br />Adele Megaro | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Ryan Hoffmann<br />Adele Megaro<br />Lauren Topping<br />Dhemi Mislenkov<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Hannah Donley<br />Ava Hall<br />Morgan Walls<br />Elizabeth Amones | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Ryan Hoffmann<br />Hannah Monk<br />Lauren Topping<br />Dhemi Mislenkov<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Julia Amones<br />Kayla Caudillo<br />Hannah Donley<br />Ava Hall<br />Valerie Massey<br />Carley Cox<br />Morgan Walls<br />Rachael Wexelberg<br />Raelyn Greene<br />Elizabeth Amones<br />Adele Megaro | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Raelyn Greene<br />Rachael Wexelberg<br />Hannah Monk<br />Carley Cox<br />Robyn Greene<br />Morgan Walls<br />Kayla Caudillo<br />Julia Amones<br />Hannah Donley<br />Ryan Hoffmann<br />Lauren Topping<br />Dhemi Mislenkov<br />Olivia Fincannon<br />Adele Megaro | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Detroit) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2015 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Olivia Fincannon<br />Dalyn Mislenkov<br />Brianna Fincannon<br />Ava Hall | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Reese O'Brien<br />Olivia Fincannon<br />Maddy Ferner<br />Jenna Kosco<br />Dhemi Mislenkov<br />[[Ciara Dalton]]<br />Alyssa Androff<br />Dalyn Mislenkov<br />Brianna Fincannon<br />Ava Hall<br />Addy Anleitner | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Dhemi Mislenkov<br />Olivia Fincannon<br />[[Ciara Dalton]]<br />Maddy Ferner<br />Alyssa Androff<br />Jenna Kosco<br />Reese O'Brien<br />Lauren Topping | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Olivia Fincannon<br />Jenna Kosco<br />Dhemi Mislenkov | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Dhemi Mislenkov<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Ciara Dalton]]<br />Maddy Ferner<br />Jenna Kosco<br />Reese O'Brien | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Olivia Fincannon<br />Maddy Ferner<br />Jenna Kosco<br />Dhemi Mislenkov<br />[[Ciara Dalton]]<br />Alyssa Androff<br />Brianna Fincannon<br />Ava Hall<br />Sofia Sommer<br />Rachael Wexelberg<br />Nina Pollozzie<br />Morgan Walls<br />Valerie Massey | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Olivia Fincannon<br />Jenna Kosco<br />Nina Pollozzie<br />Morgan Walls<br />Lauren Topping<br />Valerie Massey<br />Sofia Sommer<br />Rachael Wexelberg<br />Kayla Caudillo<br />Dhemi Mislenkov | |||
|Showstopper (Rosemont) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="18" |2016 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dhemi Mislenkov | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Dalyn Mislenkov | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Alyssa Androff<br />Carson Dalton<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dhemi Mislenkov<br />Reese O'Brien | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Kayla Caudillo<br />Carley Cox<br />Olivia Fincannon<br />Jenna Kosco<br />Dhemi Mislenkov<br />Nina Pollzzie<br />Emma Skoubas<br />Morgan Walls<br />Rachael Wexelberg | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Alyssa Androff<br />Addy Anleitner<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Ava Hall<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dalyn Mislenkov<br />Dhemi Mislenkov<br />Reese O'Brien | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Kayla Caudillo<br />Carley Cox<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dhemi Mislenkov<br />Nina Pollzzie<br />Emma Skoubas<br />Morgan Walls<br />Rachael Wexelberg | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Alyssa Androff<br />Addy Anleitner<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Ava Hall<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dalyn Mislenkov<br />Dhemi Mislenkov<br />Reese O'Brien<br />Megan Pierce | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Alyssa Androff<br />Addy Anleitner<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Ava Hall<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dalyn Mislenkov<br />Dhemi Mislenkov<br />Reese O'Brien<br />Megan Pierce | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Alyssa Androff<br />Addy Anleitner<br />Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Kayla Caudillo<br />Carley Cox<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Ava Hall<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Dalyn Mislenkov<br />Dhemi Mislenkov<br />Reese O'brien<br />Megan Pierce<br />Nina Pollzzie<br />Emma Skoubas<br />Morgan Walls<br />Rachael Wexelberg | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="18" |2018 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Lizzy Loeb<br />[[Lailah West]] | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Reese O'Brien | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />[[Lailah West]] | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Avery Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Avery Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />[[Lailah West]] | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Brooke Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko]]<br />Lizzy Loeb<br />Madigan McCormick<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />[[Lailah West]] | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />Carson Dalton<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko]]<br />[[Holly Koudelka]]<br />Madigan McCormick<br />Reese O'Brien<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />[[Lailah West]] | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Iralyn Ira Hicko]]<br />[[Holly Koudelka]]<br />Lizzy Loeb<br />Madigan Mccormick<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />Morgan Walls<br />[[Lailah West]]<br />Nyah Wright | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="21" |2019 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />[[Lailah West]] | |||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />Aubree Ensign<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Lizzy Loeb<br />Morgan Walls | |||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Lizzy Loeb<br />Morgan Walls<br />[[Lailah West]] | |||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls | |||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />[[Lailah West]] | |||
|Showbiz (Detroit) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />Nyah Wright | ||
| | |Showbiz (Detroit) | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Lizzy Loeb<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />[[Lailah West]] | ||
| | |Showbiz (Detroit) | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2022 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 296: | Line 521: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 303: | Line 528: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 310: | Line 535: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 375: | Line 600: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| || | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| || | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| || | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || | ||