Paige Glenn: Difference between revisions

imported>KSwani
imported>Kingofgameshows800
Line 79: Line 79:
| style="text-align: center; " |7th Overall Peewee
| style="text-align: center; " |7th Overall Peewee
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Daddy
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Daddy
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
Line 101: Line 101:
| style="text-align: center; " |Did Not Place
| style="text-align: center; " |Did Not Place
|-
|-
|2017
| style="text-align: center; " |Rise  
|Rise  
| style="text-align: center; " |Contemporary  
|Contemporary  
| style="text-align: center; " |Unknown
|Unknown
| style="text-align: center; " |Little big shots America
|Little big shots America
|
|
|}
|}
Line 131: Line 130:
| style="text-align: center; " |2nd overall petite duo/trio
| style="text-align: center; " |2nd overall petite duo/trio
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Time Of Your Life
| style="text-align: center; " |Time Of Your Life
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 139: Line 138:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
|2017
| style="text-align: center; " |Barbie Girl
|Barbie Girl
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
Footloose
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Unknown
|Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Artyon Celestine
Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |America's Got Talent
|Unknown
|-
Unknown
| style="text-align: center; " |Footloose
|Artyon Celestine
Artyon Celestine
|America's Got Talent
America's Got Talent
|
|}
|}