Makenna Gregory: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 147: | Line 147: | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Large Groups | |5<sup>th</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | | rowspan="10"|2017 | ||
|On Broadway | | rowspan="2"|On Broadway | ||
|Ta[ | | rowspan="2"|Ta[ | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|Christian Bottger<br />Alyssa Bourdon<br />Julia Carr<br />Emily Cheshire<br />Molly Dente<br />Kaylee Eorgan<br />Chloe Folce<br />Claire Maggio<br />Nicole Mlynarczyk<br />Marley Perkins<br />Kaylea Valdes | | rowspan="2"|Christian Bottger<br />Alyssa Bourdon<br />Julia Carr<br />Emily Cheshire<br />Molly Dente<br />Kaylee Eorgan<br />Chloe Folce<br />Claire Maggio<br />Nicole Mlynarczyk<br />Marley Perkins<br />Kaylea Valdes | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|Alexandria Castillo<br />Carly Cropsey<br />Adrianna Farris<br />Keyla Franklin<br />Autumn Harmon<br />Rachel Herring<br />Savanah Jewett<br />Tyler Kaufman<br />Madeline Loope<br />Madi Kai Treger<br />Yanelli Velez<br />Emma Wilcoxen | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Trini Dem Girls | |||
| rowspan="2"|Hip Hop | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Alexandria Castillo<br />Carly Cropsey<br />Adrianna Farris<br />Keyla Franklin<br />Autumn Harmon<br />Rachel Herring<br />Savanah Jewett<br />Tyler Kaufman<br />Madeline Loope<br />Madi Kai Treger<br />Yanelli Velez<br />Emma Wilcoxen | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|Caitlin Deal<br />Gregory Deal<br />Asia Folsch<br />Keyla Franklin<br />Morgan Harms<br />Carolyn Harrison<br />Jennifer Henry<br />Ally Hoch<br />Tyler Kaufman<br />Austin Purdy<br />Devin Roberts<br />Aida Smith<br />Isabelle Vaughn-McGee | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Disappear | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Caitlin Deal<br />Gregory Deal<br />Asia Folsch<br />Keyla Franklin<br />Morgan Harms<br />Carolyn Harrison<br />Jennifer Henry<br />Ally Hoch<br />Tyler Kaufman<br />Austin Purdy<br />Devin Roberts<br />Aida Smith<br />Isabelle Vaughn-McGee | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Large Groups | |1<sup>st</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|Caitlin Deal<br />Gregory Deal<br />Asia Folsch<br />Keyla Franklin<br />Morgan Harms<br />Carolyn Harrison<br />Jennifer Henry<br />Ally Hoch<br />Tyler Kaufman<br />Austin Purdy<br />Devin Roberts<br />Aida Smith<br />Isabelle Vaughn-McGee | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Get My Name | |||
| rowspan="2"|Jazz | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Caitlin Deal<br />Gregory Deal<br />Asia Folsch<br />Keyla Franklin<br />Morgan Harms<br />Carolyn Harrison<br />Jennifer Henry<br />Ally Hoch<br />Tyler Kaufman<br />Austin Purdy<br />Devin Roberts<br />Aida Smith<br />Isabelle Vaughn-McGee | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | |2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|Alexandria Castillo<br />Caitlin Deal<br />Gregory Deal<br />Emma Devila<br />Livia Dicegile<br />Asia Folsch<br />Keyla Franklin<br />Morgan Harms<br />Carolyn Harrison<br />Jennifer Henry<br />Rachel Herring<br />Ally Hoch<br />Tyler Kaufman<br />Mikell Mills<br />Olivia Picking<br />Austin Purdy<br />Devin Roberts<br />Aida Smith<br />Isabelle Vaughn-McGee<br />Yanelli Velez<br />Emma Wilcoxen | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|If | |||
| rowspan="2"|Musical Theater | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Alexandria Castillo<br />Caitlin Deal<br />Gregory Deal<br />Emma Devila<br />Livia Dicegile<br />Asia Folsch<br />Keyla Franklin<br />Morgan Harms<br />Carolyn Harrison<br />Jennifer Henry<br />Rachel Herring<br />Ally Hoch<br />Tyler Kaufman<br />Mikell Mills<br />Olivia Picking<br />Austin Purdy<br />Devin Roberts<br />Aida Smith<br />Isabelle Vaughn-McGee<br />Yanelli Velez<br />Emma Wilcoxen | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | |2018 | ||