Makenzie Esparza: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 14: Line 14:
|Open
|Open
|KAR (Dallas)
|KAR (Dallas)
|2<sup>nd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Miss Petite Dance
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
Line 141: Line 147:
|
|
|
|
|}
===Ranks===
{| class="wikitable"
|-
|-
|
|