Makenzie Esparza: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 344: | Line 344: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |A Pale | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Open | ||
|Elevation (McKinney) | |Elevation (McKinney) | ||
|High Platinum | |High Platinum | ||
| Line 352: | Line 352: | ||
|8 National (Dallas) | |8 National (Dallas) | ||
|5<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos | |5<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Irving) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |Anatomy | | rowspan="6" |Anatomy | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Contemporary | ||
|Platinum (Dallas) | |Platinum (Dallas) | ||
| | | | ||