Mali Mokhtari: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Unsteady | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alexa Dubin<br />Emerson Garcia<br />Amberly Higgins<br />Jessica Huth<br />Tori Lafuente<br />Zeke Lindsey<br />Sarah Stenzel | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Big Guns | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Big Guns | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 91: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (Los Angeles) | | style="text-align: center; " |24/7 (Los Angeles) | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Submarines | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Chad McCall<br />Julia Harnetiaux | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br />Makenzie Bojorquez<br />Darby Cron<br />Alexa Dubin<br />Emerson Garcia<br />[[Lindsey George]]<br />Evan Guinet<br />[[Tate Relock]]<br />Jessica Huth<br />Tiffany Kim<br />[[Lilah Haye]]<br />Victoria Montalvo<br />Kaitlin Noble<br />[[Hannahlei Cabanilla]]<br />Rheanna Tumang | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR Live! (Long Beach) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Elite Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Senior Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Next To You | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alexa Dubin<br />Emerson Garcia<br />Jessica Huth<br />Tori Lafuente<br />Zeke Lindsey | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||