Maris LaPointe: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="47"|2018 | ||
|Held Too Tightly | |Held Too Tightly | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 261: | Line 261: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Lines | |2<sup>nd</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|MJ Remix | |||
|Tap | |||
|Alexa Adams<br />Axel Admunson<br />Alex Arce<br />[[Alaina Bader]]<br />[[Charliz Balicao]]<br />Dominick Burkhardt<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Diarra Chatham<br />Megan Dunaski<br />Ashley Englert<br />Bennet Espindabanick<br />Gabbie Faeh<br />Ty Feldewerd<br />Grace Frey<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Brynn Mcdonald<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Chase Peterson<br />Sydney Ronneberg<br />Lauren Sklar<br />Sydney Sticha<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />Abby Welter | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||