Mary Joy Bell: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " |Gospel Truth | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Brooklin Cooley]] <br> Averee Harris <br> Marley Heath <br> Paislee McAuley <br> [[Summer O'Haver]] <br> Landrie Peterson <br> Manhattan Tibbott <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I'll Fly Away | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Taryn Bee <br> [[Ava Check]] <br> Claire Glessner <br> Laynee Hahn <br> Chevelle Heller <br> Hailey Jiminez <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Kelsey Millar]] <br> Sophie Simas <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Let's Be Bad | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Kelleya Alderete <br> Taryn Bee <br> [[Ava Check]] <br> Claire Glessner <br> Emma Harris <br> [[Kelsey Millar]] <br> Sophie Simas <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Mermaids | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Kelleya Alderete <br> Taryn Bee <br> [[Ava Check]] <br> Claire Glessner <br> Chevelle Heller <br> Hailey Jiminez <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Kelsey Millar]] <br> Sophie Simas <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |When I Grow Up | | style="text-align: center; " |When I Grow Up | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||