Mataya Phillips: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2018 | ||
|We Are the Ones | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Lauren Cornell]]<br />Aleah Steinle | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|When it's Cold | | rowspan="3"|When it's Cold | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||