Melina Gurich: Difference between revisions
>MPG |
>MPG |
||
| Line 151: | Line 151: | ||
|2021 | |2021 | ||
|Thousand Oaks | |Thousand Oaks | ||
|1st Place | |||
|- | |||
|2022 | |||
|Calabasas | |||
|1st Place | |1st Place | ||
|- | |- | ||
>MPG |
>MPG |
||
| Line 151: | Line 151: | ||
|2021 | |2021 | ||
|Thousand Oaks | |Thousand Oaks | ||
|1st Place | |||
|- | |||
|2022 | |||
|Calabasas | |||
|1st Place | |1st Place | ||
|- | |- | ||