Melina Gurich: Difference between revisions
>MPG |
>MPG |
||
| Line 156: | Line 156: | ||
|Calabasas | |Calabasas | ||
|1st Place | |1st Place | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Glendale | |||
|3rd Place | |||
|- | |- | ||
|2022 | |2022 | ||
>MPG |
>MPG |
||
| Line 156: | Line 156: | ||
|Calabasas | |Calabasas | ||
|1st Place | |1st Place | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Glendale | |||
|3rd Place | |||
|- | |- | ||
|2022 | |2022 | ||