Mercedes Lorentz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="4"|2018 | |||
| rowspan="2"|Letting Go | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Hide & Seek | |||
| rowspan="2"|Open | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|} | |} | ||