Nina Cerniglia: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2012 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Poodle in Paris | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Musical Theater | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 36: | Line 36: | ||
|3<sup>rd</sup> in Pre-Star Petite Solos | |3<sup>rd</sup> in Pre-Star Petite Solos | ||
|- | |- | ||
|Sheer Talent (Pittsburgh) | |Sheer Talent (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2013 | |||
| rowspan="2" |Mink Schmink | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|did not place | |||
|- | |||
|Sheer Talent (Pittsburgh) | |||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2014 | | rowspan="3" |2014 | ||
| rowspan="3" |Peach on a | | rowspan="3" |Peach on a Beach | ||
| rowspan="3" |Acrobatic | | rowspan="3" |Acrobatic | ||
|Sheer Talent (Pittsburgh) | |Sheer Talent (Pittsburgh) | ||
| Line 83: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Pittsburgh) | |KAR (Pittsburgh) | ||
|Intermediate | |Intermediate Miss Dance | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2017 | | rowspan="3" |2017 | ||
| Line 124: | Line 129: | ||
| rowspan="2" |Brooklynn Ginsburg<br />Jillian Porter | | rowspan="2" |Brooklynn Ginsburg<br />Jillian Porter | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Small Fry | |1<sup>st</sup> in Small Fry Trios | ||
|- | |- | ||
|Nexstar (Akron) | |Nexstar (Akron) | ||
|3<sup>rd</sup> in PreStar Petite | |3<sup>rd</sup> in PreStar Petite Duets/Trios | ||
|} | |} | ||