Olivia Magni: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 98: Line 98:
|2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2018
| rowspan="6"|2018
| rowspan="3"|Together
| rowspan="6"|Together
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="6"|Contemporary
| rowspan="3"|
| rowspan="6"|Jessica Monnig
| rowspan="3"|Abigail Veiga
| rowspan="6"|Abigail Veiga
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
Line 108: Line 108:
|Showstopper (Anaheim III)
|Showstopper (Anaheim III)
|7<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios
|7<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (WCF)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|
|-style="text-align: center; "
|JUMP (Los Angeles)
|
|-style="text-align: center; "
|Countdown (Lake Elsinore)
|
|
|}
|}