Olivia Magni: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2019 | ||
|Numbers | |Numbers | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Rhapsody | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"| | ||
|NUVO (Long Beach) | |NUVO (Long Beach) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Anaheim) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||