Olivia Magni: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 82: Line 82:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2019
| rowspan="5"|2019
|Numbers
|Numbers
|Contemporary
|Contemporary
Line 89: Line 89:
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Rhapsody
| rowspan="4"|Rhapsody
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="3"|
| rowspan="4"|
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|
|-style="text-align: center; "
|JUMP (Anaheim)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "