Paige Kracht: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 409: | Line 409: | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | |||
|- | |||
|2020 | |||
|Diamond | |||
|Contemporary | |||
|Dana Metz | |||
|[[Jaycee Wilkins]] <br> [[Dylynn Jones]] <br> Mia Wilson <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> Hailey Jimenez <br> Maia Rogers <br> Lindsey Supernant | |||
|Jump (Phoenix) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||