Paige Totzke: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Crave You | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Crave You | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Taylor Fine | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Taylor Fine | ||
| style="text-align: center; " |In10sity (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trio | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trio | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trio | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |People Get Ready | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Chloe Shaw | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trio | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Sandusky) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Duet/Trio | |||
|} | |} | ||