Paris Whelan: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 266: | Line 266: | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="14"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Never Let Me Go | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Nikki Brinkmann<br />Samone Evans<br />Kathleen Musick<br />Emerie Paradiso<br />Presley Smith<br />Kaylea Winton | ||
|Hall of Fame (Atlanta) | |Hall of Fame (Atlanta) | ||
| | | | ||
| Line 276: | Line 276: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |Showstopper (Nashville) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Friends | |||
| rowspan="3"|Contemporary | |||
| rowspan="3"|Nikki Brinkmann<br />Cayden Campbell<br />Dyson Campbell<br />Samone Evans<br />Riley Goudy<br />Isaak Isbell<br />Kameron Jones<br />Aidan Lynch<br />Hannah Mu<br />Kathleen Musick<br />Emerie Paradiso<br />Presley Smith<br />Makenzie Stewart<br />Mackenzie Styles<br />Presley Vassar<br />Grace Webb<br />Kaylea Winton | |||
|Hall of Fame (Atlanta) | |Hall of Fame (Atlanta) | ||
| | | | ||
| Line 285: | Line 288: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |Showstopper (Nashville) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Gold | |||
| rowspan="3"|Jazz | |||
| rowspan="3"|Sarah Allen<br />Nikki Brinkmann<br />Samone Evans<br />Avery Frith<br />Malia Gearheart<br />Riley Goudy<br />Kennedi Hall<br />Johnna Jones<br />Jillian Lovins<br />Chloe Mayenknecht<br />Maddie Mercurio<br />Sarah Meyers<br />Hannah Mu<br />Kathleen Musick<br />Emerie Paradiso<br />Myah Pollard<br />Brooke Raimondi<br />Caitlyn Raimondi<br />Kennedi Reed<br />Mariah Russell<br />Presley Smith<br />Jordyn Stallings<br />Makenzie Stewart<br />Mackenzie Styles<br />Madeline Styles<br />Annie Taylor<br />Presley Vassar<br />Grace Webb<br />Kaylea Winton | |||
|Hall of Fame (Atlanta) | |Hall of Fame (Atlanta) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Nashville) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 303: | Line 312: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|All My Love | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Production | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Many Dancers | ||
|Hall of Fame (Atlanta) | |Hall of Fame (Atlanta) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Nashville) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||