Paulina Villanueva: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 78: Line 78:
|Even Stranger Things
|Even Stranger Things
|Tap
|Tap
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-style="text-align: center; "
|Knocking On Heavens Door
|Lyrical
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)