Payton Riss: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 200: Line 200:
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="3"|2019
| rowspan="2"|Crumbling
| rowspan="3"|Crumbling
| rowspan="2"|Open
| rowspan="3"|Open
| rowspan="2"|[[Ayla Pilrain]]<br />[[Charlie Weber]]
| rowspan="3"|[[Ayla Pilrain]]<br />[[Charlie Weber]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
Line 209: Line 209:
|LOC (Minneapolis)
|LOC (Minneapolis)
|unknown placement
|unknown placement
|-style="text-align: center; "
|Masquerade (Minneapolis)
|2<sup>nd</sup> in Teen Purple Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2020
|2020