Payton Riss: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 200: | Line 200: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Crumbling | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Ayla Pilrain]]<br />[[Charlie Weber]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
| Line 209: | Line 209: | ||
|LOC (Minneapolis) | |LOC (Minneapolis) | ||
|unknown placement | |unknown placement | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Masquerade (Minneapolis) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Purple Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2020 | |2020 | ||