Phoebe Campbell: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2013
|2013
| rowspan="2"|When You Wish Upon a Star
|When You Wish Upon a Star
| rowspan="2"|
|
| rowspan="2"|
|
|Showstoppers (Tacoma)
|Showstoppers (Tacoma)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|-style="text-align: center; "
|KAR (Tacoma)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2014
| rowspan="2"|2014
Line 64: Line 61:
|
|
|
|
|
|KAR (Tacoma)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
|2017
|Love Me
|
|
|
|
|
|Showstoppers (Tacoma)
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 78: Line 75:
|
|
|
|
|
|KAR (Tacoma)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2019
|2019
|The Empress
|
|
|
|
|
|Showstoppers (Tacoma)
|
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|
|}
|}