Pressley Hosbach: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2014 | | rowspan="6"|2014 | ||
|Over the Rainbow | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Briana Becerra<br />Mitchell Veron<br />Katey Cramer<br />Maxine Tattoli<br />Olivia DeFilippo | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Make Me Feel | |||
| | | | ||
| | |||
|Briana Becerra<br />Mitchell Veron<br />Katey Cramer<br />Maxine Tattoli<br />Olivia DeFilippo | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Part of Your World | |||
| | |||
| | |||
|Amber Kassis<br />Augusta Fuhr<br />Erin Kirk<br />Jacklyn Rakovsky<br />Lexi Deignan<br />Mia DePinto<br />Ava Sarrel<br />Sophie Brecken<br />Valentina Beccera | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Good at Being Bad | |||
| | |||
| | |||
|Amber Kassis<br />Erin Kirk<br />Lexi Deignan<br />Mia DePinto<br />Ava Sarrel<br />Sasha Vasyman<br />Sophie Brecken<br />Valentina Beccera<br />Wesley Freeman | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|In a Black Tux | |||
| | |||
| | |||
|Ally Huang<br />Amber Kassis<br />Ava Sarrel<br />Briana Becerra<br />Erin Kirk<br />Jacklyn Rakovsky<br />Lexi Deignan<br />Mia DePinto<br />Sophie Brecken<br />Valentina Beccera<br />Augusta Fuhr<br />Julia Sarrel<br />Katey Cramer<br />Maxine Tattoli<br />Olivia DeFilippo<br />Sasha Vasyman<br />Sloane Fuhr<br />Wesley Freeman<br />Alexis Agrioganis<br />Sadie Whitman<br />Nicolette Sauchelli<br />Kelly McBride<br />Lucia Lucarella | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Surf's Up | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Edison) | |Showstopper (Edison) | ||
| | | | ||