Reagan Martin: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Looking Good | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Classic Petite Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||
| Line 45: | Line 52: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Heart Cry | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Heart Cry | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 55: | Line 62: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Wherever You Will Go | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Wherever You Will Go | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Fresno) | | style="text-align: center; " |KAR (Fresno) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||