Reagan Martin: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Broken | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Broken | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 80: | Line 80: | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | | style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Select Junior Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Select Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Ingenue | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Innovation (Calabasas) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Turn Your Face | | style="text-align: center; " |Turn Your Face | ||
| Line 85: | Line 91: | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (San Mateo) | | style="text-align: center; " |Starpower (San Mateo) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Advanced 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Laget | | style="text-align: center; " |Laget | ||