Riley Bendel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 179: Line 179:
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Vanessa Albee<br />[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Sarah Di Gioia<br />Mackenzie Groty<br />Kendall Le<br />[[Kayla Seitel]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Skylar Yeung
| rowspan="2" |Vanessa Albee<br />[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Sarah Di Gioia<br />Mackenzie Groty<br />Kendall Le<br />[[Kayla Seitel]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Skylar Yeung
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-
|Showstopper (Anaheim III)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Mackenzie Groty<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />Izabel Hurtado<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Elisabeth Montoya<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Hannah Williams
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
Line 223: Line 214:
| rowspan="2" |Chaplin
| rowspan="2" |Chaplin
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Mackenzie Groty<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />Izabel Hurtado<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Elisabeth Montoya<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Hannah Williams
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-
|Showstopper (Anaheim III)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Mackenzie Groty<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />Izabel Hurtado<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Elisabeth Montoya<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Hannah Williams
| rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Mackenzie Groty<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />Izabel Hurtado<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Elisabeth Montoya<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Hannah Williams
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)