Sarah Stillman: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|2013 | |2013 | ||
| | |Dream Catcher | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos (2015) | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|Hall of Fame (Sandusky) | |Hall of Fame (Sandusky) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Teen Solos (2016) | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|2016 | |2016 | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="2"|2016-7 | | rowspan="2"|2016-7 | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|Hall of Fame (Sandusky) | |Hall of Fame (Sandusky) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2017-8 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|No Sound | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"| | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Senior Solos (2017)<br />1<sup>st</sup> in Senior Solos (2018) | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|Headliners (Baltimore) | |Headliners (Baltimore) | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|Legacy (Baltimore) | |Legacy (Baltimore) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|Legacy (York) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| Line 82: | Line 85: | ||
|Pointe | |Pointe | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center;" | |||
| rowspan="2"|2018-9 | |||
| rowspan="2"|Ultralight Beam | |||
| rowspan="2"|Open | |||
| rowspan="2"| | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| | |Headliners (Baltimore) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||