Shae Smolik: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 72: Line 72:
|
|
|
|
| style="background:pink;" |
|
|-
|-
|2018
|2018
Line 78: Line 78:
|
|
|
|
| style="background:pink;" |Nominated
|
|-
|-
|2019
|2019
Line 84: Line 84:
|
|
|
|
| style="background:pink;" |Nominated
|
|-
|2020
|
|
|
|
|-
|-
| 2020
|2021
|
|
|
|
|
|
|
| style="background:lightgreen;" |Won
|-
|-
| 2021
|
|
|
|
|
|
| style="background:pink;" |Nominated
|
|style="background:pink;"|Nominated
|-
|-
|
|
Line 102: Line 108:
|
|
|
|
| style="background:pink;" |Nominated
|style="background:pink;"|Nominated
|}
|}