Shae Smolik: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|White Noise | |White Noise | ||
|[https://open.spotify.com/album/5FErL2z8tukLcvg7hBnoRD?highlight=spotify:track:0Q5baFpbV5QekoSCVDJtSp <nowiki>[3]</nowiki>] | |[https://open.spotify.com/album/5FErL2z8tukLcvg7hBnoRD?highlight=spotify:track:0Q5baFpbV5QekoSCVDJtSp <nowiki>[3]</nowiki>] | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Hitcha | |||
|[https://open.spotify.com/album/5yrRK9brSaT4EVxqunkXCf?highlight=spotify:track:1dsMZ2XkF2eiyWsflIUjvY] | |||
|} | |} | ||